Zalety diety owocowej

Jest taka dieta, opracowania przez dietetyków i medyków, która zakłada tylko i wyłącznie jedzenie owoców. Owoców pod każdą dostępną postacią za wyjątkiem suszonych. Nikogo nie powinno to dziwić, ponieważ owoce są bardzo zdrowe. Sama dieta owocowa ma na celu oczyścić organizm z kwasów i oczywiście odchudzić. Nie jest to jednak dieta na dłuższą metę. Odżywiać w ten sposób można maksymalnie przez trzy dni.
Owoce dostarczają mnóstwa witamin oraz naturalnych cukrów, które nie mają nic wspólnego z cukrem zamieniającym się w Naszym organizmie w tłuszcz. Dieta owocowa dostarcza więc najzdrowszych składników do organizmu. Ma wiele zalet ale też ogromną wadę – wyniszcza organizm. Można sporo schudnąć bo w trzy dni nawet kilka kilogramów ale trzeba też wiedzieć, że organizm będzie się musiał po tej diecie mocno zregenerować.
Maksymalnie po trzech dniach jedzenia owoców należy powrócić czym prędzej do normalnego żywienia, ale stopniowo wdrażając kolejne porcje posiłków. Zaczynając od jednego normalnego posiłku w czwartym dniu.

Redaktor marlen.com.pl

Next Post

Zdrowa dieta dla dziecka

pon. mar 25 , 2019
Współcześnie matki coraz częściej idą na łatwiznę w przygotowywaniu posiłków dla swoich dzieci. Gotowe produkty lub półprodukty, które znajdują się w ofercie sklepów spożywczych kuszą z półek, a ponieważ nikt z nas nie ma czasu na długie siedzenie w kuchni, wybieramy tę krótszą mniej skomplikowaną drogę. W rzeczywistości dochodzi do […]

Mogą Cię zainteresować